Kadetky
BKM JUNIOR UKF Nitra - BK AŠK Slávia Trnava
53:63 (25:35)
Svoradová 17, Gažiová 12, Matejová 10, Brázdilová 9, Vágiová 3, Rybárová 2,

Od začiatku bolo jasné, že  to nebude ľahký zápas. Začiatok zápasu patril hráčkam z trnavy, ktoré sa ujali vedenia 2:7, avšak deväťbodovo šnúrou sme sa dostali do vedenia 11:7. Bolo to poslednýkrát kedy sme v zápase viedli. Za stavu 11:15, prvá štvrtina však neskončila v náš prospech.
Do polčasovej prestávky si Trnavčanky vytvorili desať bodový náskok 25:35. A aj keď to v polke tretej štvrtiny vyzeralo na nádejný zlom v zápase na našu stranu, kedy sme sa dokázali priblížiť na rozdiel päť bodov, bolo to maximum, ktoré sme dokázali spraviť.
Aj keď sme veľkou snahou dokázali znížiť náskok súpera, hneď  na to sme kopili daľšie chyby. Hlavné faktory, pre koré sme nedokázali v zápase vyhrať boli: z našej strany neskutočné množstvo zbytočne stratených lôpt (40)  a nízke percento úspešnosti streľby.