BKM Junior UKF Nitra - BK AŠK Slávia Trnava 63:25 (28:14)

Hrnčiariková 17, Buchová 10, Dovičovičová 9, Žigová 9, Takáčová 8, Lányiová 6, Korecová 4

BKM Junior UKF Nitra - BK AŠK Slávia Trnava 68:18 (54:15)
 Hrnčiariková 15, Takáčová 14, Žigová 13, Dovičovičová 11, Korecová 8, mariková 4, holbiková 2, Buchová 1.
Zápas bol v skóre ukončení pri rozdiele 50 bodov.

V prvom zápase sme začali veľmi opatrne a preľaknuto. Zaznamenali sme prvý kôš, avšak v ďalších minútach sme sa nedokázali presadiť a mali sme veľmi dlhé obdobie bez koša. Až na konci štvrtiny sme sa zobudili. Mali sme dosť šancí na zakončenie, avšak nedokázali sme ich premeniť. Čo bola katastrofa -   bola úspešnosť trestných hodov: z 26 pokusov sme dokázali v zápase premeniť 5.
V druhej štvrtine sme začali dobrou obranou a získavali lopty. Druhá štvrtina nastúpila v lepšom nasadení, zvýšili sme svoj náskok a po druhej štvrtine vyhrávali 28:14. Napriek  našim chybám to bol pekný a bojovný basketbal. mali sme zopár krásnych rýchlych protiútokov, kedy sme už dokázali zdvihnúť hlavu od lopty a prihrať si do zakončenia.

Najlepšie sme odohrali poslednú štvrtinu, kedy sme súperovi dovolili premeniť iba dva body.

Druhý zápas bol jednoznačne v našej réžií. Oproti prvému zápasu sme začali  dobre a zodpovedne a prvú štvrtinu vyhrali 34:6. Už v tretej štvrtine sme dosiahli bodový rozdiel v skóre 50 bodov a podľa pravidiel sa  za stavu 68:18 aj ukončil zápis o stretnutí.